Cambium N000000L054B Power Supply for 3GHz 450m/CMM4 54V
Manufacturer: Cambium
Reliable 54V power supply for 3GHz 450mCMM4, ensuring optimal performance and efficiency. Ideal for seamless connectivity and robust network support.
SKU: CAM-N000000L054B
Manufacturer Part Number: N000000L054B
Additional Resources
Availability:
Ohio : 3 In stock
Utah : 0 Out of stock
i h h
Tariff Notice 1 : N
ePMP 5 GHz 4000 Series 4x40x40 Promotion
Power Supply, AC, 54V 240W
Why Work with Streakwave?
Helping Customers get all the tech they need to connect.
Authorized Seller
100% genuine products and vendor programs.