Cambium N000045L056A PoE Gigabit DC Injector 24VDC Input
Manufacturer: Cambium
Power your network with a reliable Gigabit PoE injector, featuring 24VDC input for seamless connectivity and efficient performance.
SKU: CAM-N000045L056A
Manufacturer Part Number: N000045L056A
Additional Resources
Availability:
Ohio : 9 In stock
Utah : 0 Out of stock
i h h
Tariff Notice 1 : N
ePMP 5 GHz 4000 Series 4x40x40 Promotion
PoE Gigabit DC Injector, 24V DC Input, 56V/625mA 802.3at Output
Why Work with Streakwave?
Helping Customers get all the tech they need to connect.
Authorized Seller
100% genuine products and vendor programs.