Cambium XA-PS12V1XA-US 12VDC 1A PS wall plug with US type A
Manufacturer: Cambium
12VDC 1A power supply with US Type A plug. Ideal for reliable connectivity and efficient power delivery. Perfect for home or office use.
SKU: CAM-XA-PS12V1XA-US
Manufacturer Part Number: XA-PS12V1XA-US
Availability:
Ohio : 10 In stock
Utah : 177 In stock
i h h
Tariff Notice 1 : N
ePMP 5 GHz 4000 Series 4x40x40 Promotion
12VDC 1A PS wall plug with US type A
Why Work with Streakwave?
Helping Customers get all the tech they need to connect.
Authorized Seller
100% genuine products and vendor programs.