MikroTik G1394-0350WNA 12VDC 27.5A 350W Hot-Swap Power Supply for CRS804 DDQ
Manufacturer: MikroTik
SKU: MIK-G1394-0350WNA
Manufacturer Part Number: G1394-0350WNA
Additional Resources
Availability:
Ohio : 5 In stock
Utah : 3 In stock
i h h
Tariff Notice 1 : Y
The G1394-0350WNA is a 12VDC 27.5A 350W hot-swap power supply designed for the CRS804 DDQ switch.
Why Work with Streakwave?
Helping Customers get all the tech they need to connect.
Authorized Seller
100% genuine products and vendor programs.