MikroTik SAW36-240-1500 24V 1.5A Power Supply
Manufacturer: MikroTik
SKU: MIK-SAW36-240-1500
Manufacturer Part Number: SAW36-240-1500
Additional Resources
Availability:
Ohio : 0 Out of stock
Utah : 51 In stock
i h h
Tariff Notice 1 : Y
A reliable 24 V / 1.5 A (36 W) power supply, now available separately – in case you need a backup or a replacement. We offer EU, US, UK, AU, and India plug types. This is the same adapter included with popular MikroTik models such as L0009, RB4011, RB5009, and many others.
Why Work with Streakwave?
Helping Customers get all the tech they need to connect.
Authorized Seller
100% genuine products and vendor programs.