Veracity VPSU-57V-800-US Optional Power Supply 57VDC 40W
Manufacturer: Veracity
  • 57VDC 40W Power Supply
  • HIGHWIRE PowerStar Converters
SKU: VER-VPSU-57V-800-US
Manufacturer Part Number: VPSU-57V-800-US
Availability:
Ohio : 0 Out of stock
Tariff Notice 1 : N
Powerstar 57V DC
Authorized Seller
100% genuine products and vendor programs.